DJECO gra Little Collect KRÓLICZKI

74,90 zł
Brak podatku

Małe króliczki są głodne. Aby móc je złapać, trzeba najpierw zebrać marchewki i groszek, ale uważaj na liska który się czai!

Wiek 2,5-5 lat

Ilość graczy 2

Czas trwania ok 10 minut

Wymiary opakowania 21,5 x 21,5 x 5 cm

Ilość

Zawartość: 2 plansze, 22 karty, 6 króliczków, 6 żetonów groszków, 6 żetonów marchewek.

Przygotowanie: Każdy gracz bierze jedną plansze i kładzie ją przed sobą. Karty są przetasowane i położone zakryte w stosik w centrum graczy. Żetony marchewek i groszków oraz 6 króliczków są położone obok stosiku.

Przebieg gry: Najmłodszy gracz zaczyna, potem gramy na zmianę. Gracz wyciąga kartę i przeprowadza odpowiednią akcję:

  • Dobry zbiór: Gracz bierze żeton marchewki i kładzie go na planszy. Jeśli ma 3 marchewki, to nie ma już miejsca i nic się nie dzieje
  • Mniam, marchewka!: Jeśli ma przynajmniej jeden żeton marchewki na swojej planszy, gracz bierze króliczka i kładzie go na planszy. Jeśli nie, nic się nie dzieje.
  • Mniam, groszek!: Jeśli ma przynajmniej jeden żeton groszka na swojej planszy, gracz bierze króliczka i kładzie go na swojej planszy. Jeśli nie, nic się nie dzieje.
  • Uwaga, lisek nadchodzi!: Gracz musi zabrać króliczka ze swojej planszy, na środek stołu. Jeśli nie ma króliczka na swojej planszy, nic się nie dzieje.

Następnie drugi gracz wyciąga kartę. Zwycięzcą jest pierwszy, który zgromadzi na swojej planszy 3 króliczki, 3 marchewki i 3 groszki.

Djeco to francuska marka zabawek, które są wykonane z najwyższą starannością. Zachwycają bogactwem wzorów i kolorów oraz pomysłowością. W ofercie Djeco jest wiele gier, zabawek drewnianych, zestawów kreatywnych, różnych akcesoriów itp.

Zobacz także