Lista produktów marki Grimm's

Grimm`s drewniane zabawki legendarnej niemieckiej marki. Ich wyjątkowość wynika z bliskości wobec natury i szacunku dla szlachetnego materiału, z którego są wykonane.

W Grimm`s drewno jest obrabiane w dużej mierze ręcznie, barwione za pomocą ekologicznych farb i nasączane olejami, które wnikają w jego strukturę i pozostawiają widoczny unikalny rysunek słojów. Nie ma dwóch takich samych zabawek Grimm`s.

Specjalnie nie pokrywa się ich wierzchnią warstwą lakieru, żeby faktura pozostała delikatnie szorstka, jak najbliższa naturze. Tak potraktowane drewno stymuluje wszystkie zmysły. Oko studiuje szczegóły powierzchni. Dłonie dotykają ciepłego, przyjemnego materiału. Drewno nie traci naturalnego zapachu. Pięknie brzmi, gdy ktoś lubi zamieniać swoje klocki w zestaw perkusyjny. I smakuje. Pamiętacie jeszcze, że drewno ma też smak?

Ząbkujące maluchy na pewno będą sprawdzać! Drewno ma właściwości antybakteryjne, więc idealnie nadaje się na zabawki dla niemowląt. Specjalnie dla nich Grimm`s tworzy gryzaki i grzechotki z drewna klonowego, ale wiele innych zabawek tej marki również bezpiecznie może trafić w niemowlęce dłonie. Ostrym krawędziom projektanci z Grimm`s mówią „nie”.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji